Top 10 Babyphone mit kamera Handy App – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ieGeek

#ad

IeGeek 2K venkovní monitorovací kamera bezdrátová Wi-Fi monitorovací kamera venkovní/vnitřní s barevným nočním viděním, cloud/SD úložiště,, dlouhá doba pohotovostního režimu, PIR detekce pohybu

#ad
ieGeek #ad - Integrovaný mikrofon a reproduktor pro bezproblémovou a jasnou konverzaci kdykoli a kdekoliv. Společnost iegeek se snaží udržovat toto odvětví aktuální a nabízet vám vysoce kvalitní produkty, prvotřídní zkušenosti a prvotřídní servis. Zabudovaná infračervená led a externí bílé světlo venkovní bezpečnostní kamery zajišťují vynikající noční vidění až 10 m a nabízí vám kompletní ochranu ve dne i v noci.

Pir detekce pohybu a práce s alexouvenkovní bezpečnostní kamera používá inteligentní ai algoritmus s přesností detekce až 99 %, takže výstražná hlášení obdržíte pouze ve správný okamžik. Bezdrátová monitorovací kamera je tak malá, že ji lze během několika minut nainstalovat kamkoli. Simpler od geek-making securityať už letní horko, venkovní bezpečnostní kamera vydrží vše venku. Siréna a světelný alarm a 2cestné audiojakmile je vetřelce rozpoznán, lze bílé světlo a sirénu venkovní bezpečnostní kamery aktivovat nebo manuálně aktivovat pro varování cizinců a potenciálních zločinců.

S vylepšenou integrovanou anténou lze zajistit stabilnější spojení s routerem podporuje pouze 2, 4 GHz. 2k qhd a barevné noční vidění 2k ultra high definition rozlišení vám přináší jasnější vizuální kvalitu a plynulejší živý přenos. Můžete také nastavit detekční oblast a dobu detekce, abyste šetřili energii a současně přesně rozpoznali. Dlouhá pohotovostní doba a bezdrátová po jednorázovém nabití vám bude monitorovací kamera sloužit 3–6 měsíců.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška6.3
Délka5.91
Šířka3.54
Číslo díluZS-GX3S
ModelkaZS-GX7S

2. AMOROM

#ad

2,4G WiFi, vnitřní 1080p WLAN kamera, s nočním viděním, funguje s Alexa/Google Assistant, hlasové ovládání, AMOROM Monitorovací kamera, detekce pohybu, 2cestné audio, 2 kusy

#ad
AMOROM #ad - Svůj domov můžete mít vždy pod dohledem bez ohledu na to, aby poskytla efektivní ochranu před vetřelci a zajistila bezpečnost vašeho majetku. Můžete jej vypnout přes aplikaci amorom, aniž byste ji museli sami odpojovat. Jednoduše uvidíte, co vaše dítě dělá nebo co vaše domácí zvíře hraje.

Víceuživatelské a vícečetné zobrazení monitorovací kamera amorom podporuje neomezený počet uživatelů pro současné prohlížení. Chraňte své soukromí bezpečnostní kamera amorom disponuje režimem ochrany soukromí. Hlasové ovládání a 2cestné audiopro větší uživatelskou přívětivost spárujte svoji wifi kameru amorom se zařízeními kompatibilními s Alexa nebo Google Assistant. 2 mp a noční vidění monitorovací kamera amorom 1080p může poskytnout jasnější kvalitu obrazu a zachytit více detailů.

Lze jej jednoduše nainstalovat ve vašem domě, pokud je detekován pohyb nebo plamen. Tato bezpečnostní kamera má integrovaný mikrofon a reproduktor. Svou vnitřní kameru můžete sdílet s přáteli a rodinou pro zajímavé okamžiky. Vnitřní kamera amorom podporuje až 128gb mciro sd kartu není součástí dodávky nebo cloudové úložiště v aplikaci pro ukládání videí. Díky integrovanému infračervenému systému je možný dosah nočního vidění 9 m. Všechna zaznamenaná videa jsou plně chráněna a šifrována pomocí AWS Cloud.
ZnačkaAMOROM #ad
VýrobceAMOROM #ad
ModelkaAM-C1-02-EU
Záruka1 rok.

3. eufy Security

#ad

IP67 odolné proti povětrnostním vlivům, kompatibilní s HomeKit a solárním panelem, HD 1080 p, bez měsíčních poplatků, lokální ukládání, eufy Security eufyCam 2C, bezpečnostní kamera pro venkovní použití, výkon baterie 180 dní, noční vidění

#ad
eufy Security #ad - 135° širokoúhlý objektiv zaručuje jasný panoramatický pohled – vše na jednom snímku od garáže až po domovní dveře. Full hd kvalita: rozlišení 1080p zajišťuje, že je každý záznam zaznamenán křišťálově jasně.

Ve dne i v noci. Výdrž baterie 180 dní: sada venkovních sledovacích kamer slouží po nabití půl roku. Absolutně odolné proti povětrnostním vlivům: díky třídě ochrany proti vodě IP67 vydrží vaše kamera eufyCam 2C prakticky vše, letní teplo, déšť a dokonce i tuhou zimu. Rozpoznání osob: bezpečnostní venkovní kamera eufycam 2c rozpozná ptáky, psy a listy ve větru a účinně snižuje falešný poplach o 95 % tak, abyste byli varování jen ve správný okamžik.

Homebase ukládá všechny snímky lokálně a bez jakýchkoliv poplatků za předplatné. Naše pokroková technologie nočního vidění zaručuje, že váš domov bude ve dne a především v noci zcela ochráněn.
Značkaeufy Security #ad
Výrobceeufy #ad
Výška2.24
Délka3.2
Hmotnost0.56
Šířka1.89
Číslo díluAK-194644090227
ModelkaT8113V
Záruka12 měsíců.

4. Tenda

#ad

Tenda Überwachungskamera Aussen WLAN 2K+, 2-Wege Audio, Fahrzeug-/Personen-/Bewegungserkennung, Ton- und Lichtalarm, WLAN Kamera Outdoor 4MP mit Nachtsicht in Farbe, CH7, APP/Web-Steuerung

#ad
Tenda #ad - La telecamera supporta anche voci personalizzate fino a 10 secondi, ad esempio un saluto o una voce di avvertimento quando viene rilevata una persona. Berwachungskamera 360 grad - durch schwenken und neigen horizontale drehung:355°, das keine tote zone bei der Überwachung hinterlässt. Sie können den winkel über die tdsee app einstellen, vertikale Drehung:90° können Sie ein 360-Grad-Sichtfeld aufnehmen, um jede Ecke in Echtzeit zu sehen.

Sie können den bildschirm per Sprache aufwecken, das Überwachungsbild anzeigen und das Gerät bequemer steuern. Zwei-wege-audio und individuelles auido - die echtzeit-vollduplex-audiokommunikationsfunktion ermöglicht es Ihnen, jederzeit und überall mit Ihrer Familie zu chatten. Gleichzeitig wird die alarmmeldung an die TDSEE App gesendet, um die Sicherheit zu erhöhen. F1. 6 große blende & 4mp kamera Überwachung - ausgestattet mit einem leistungsstarken CMOS-Bildsensor und einem Objektiv mit großer Blendenöffnung von F1, 6 erreicht die Kamera eine Auflösung von 4 Megapixeln und liefert klare Bilder mit mehr Details.

Ton- und lichtalarm - wenn während des alarmzeitraums ein einbruch festgestellt wird, wird ein akustischer Alarm mit weißem Blinklicht ausgelöst, um illegale Eindringlinge zu warnen. Der rj45-anschluss für eine kabelgebundene Verbindung ermöglicht eine schnelle Verbindung auch in einer überlasteten Netzwerkumgebung. Anschließbar an alexa assistant - verbinden sie das gerät mit Alexa, um Ihre Hände frei zu haben. 2, 4ghz wlan-verbindung/ netzwerkkabel-verbindung - zwei antennen mit verbessertem signal erhöhen die Wi-Fi-Leistung um 50 %, was zu einer Übertragungsreichweite von 250 m führt in der Versuchsumgebung.
ZnačkaTenda #ad
VýrobceTenda #ad
Výška7.36
Délka5.43
Hmotnost0.94
Šířka4.72
Číslo díluCH7
ModelkaCH7

5. WUUK

#ad

Vyžaduje základní stanici, domácí monitorovací kamery, žádný měsíční poplatek, IP67, noční vidění, WUUK 2K HD monitorovací kamera pro venkovní použití, add-on kamera, kompatibilní s Alexa a Google

#ad
WUUK #ad - Efektivní rozpoznání lidí a efekt nočního vidění integrovaná ai analyzuje každou událost a určuje, že nezmeškáte žádný detail, zda je člověk přítomen nebo ne. Bezpečnostní kamera funguje skvěle s 2, 4 GHz WiFi. Noční vidění s ostrým kontrastem zajišťuje, abyste mohli sledovat svůj majetek při špatných světelných podmínkách nebo v noci.

Křišťálově čistý obraz 2k a dvoucestné audio rozlišení s vysokým rozlišením 2304 × 1296, bezdrátové wifi dokáže jasně sledovat váš dům. Nabíjecí baterie 9600 mah & vodotěsnost ip67 bezpečnostní systém domácí kamery wuuk s vestavěnou baterií a nízkou spotřebou proudu. Potřebuje základní stanici wuuk a až 8 kamerpro provoz přídavné kamery wuuk je nutná základní stanice. Tím se sníží počet chybných alarmů a snižuje se spotřeba energie.

Profesionální tým zákaznických služeb je vám k dispozici při všech otázkách. Kromě toho s hodnocením ip67 odolným proti povětrnostním vlivům, bezpečnostní kamery jsou postaveny tak, aby odolaly živlům. Vezměte prosím na vědomí, lze nastavit více kamer a které lze sdílet s více členy rodiny, že samotná kamera nefunguje. Připraveno k použití během několika minut. Dvoucestná konverzace a rychlé reakce, které vám umožní přesně vidět, kamera pro bezpečnost domu v přírodě, co se děje ve vašem domě a kolem něj.
ZnačkaWUUK #ad
VýrobceWUUK #ad
Výška4.72
Délka2.76
Šířka5.51
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaY0410A-DE

6. Cinnado

#ad

Noční vidění, Cinnado Vnitřní monitorovací kamera – 2K 3MP chůvička s kamerou, detekcí pohybu, D1, 360 stupňů Wi-Fi vnitřní kamera pro psy s aplikací, kompatibilní s Alexou

#ad
Cinnado #ad - Volitelná paměť v cloudu a 24/7 sd kartě ukládejte videa s alarmem na sd kartu až 128 gb, není součástí dodávky nebo bezplatnou 30denní zkušební cloudovou paměť, abyste zajistili bezpečnost svých dat a aktivujte nepřetržité nahrávání na SD kartu nepřetržitě, abyste neztratili nic důležitého. Vnitřní kamera podporuje rtsp a onvif, proto ji můžete integrovat do softwaru třetích stran pro správu více kamer různých značek.

Ať už jste doma nebo ne, jakmile kamera pro domácí zvířata s aplikací rozpozná pohyb, obdrží váš telefon upozornění na alarm a sirénou odstraní nežádoucí osoby. Tato psí kamera má integrovaný mikrofon a reproduktor, takže můžete kdykoli a kdekoli mluvit se svým dítětem a domácími mazlíčky. Wlan kamera podporuje pouze 2, podporuje horizontální a 70° vertikální otáčení o 320°, aby byl zajištěn větší pozorovací úhel, a kameru Baby Cloud, který nabízí živý přenos 2K Ultra HD, 4 GHz WLAN. Kromě toho se 10sekundové video nahrává a uloží do aplikace, abyste nezmeškali žádné důležité pohyby. Kromě toho můžete bezpečnostní kameru sdílet se svou rodinou a současně ji sledovat živě.

Rozšířené noční vidění a dvoucestné audio se 4 integrovanými infračervenými světly 940 nm je kamera vybavena dětmi, takže můžete jasně rozpoznat každý pohyb vašeho dítěte i v noci. Rozlišení 2k a 360° pan/tilt vnitřní monitorování kamery cinnado je vybaveno 3mp hd objektivem, můžete dálkově ovládat přes aplikaci wansview cloud, abyste mohli sledovat každý kout vašeho domu. Funguje s hlasovým asistentem alexa a rtsp kombinace vnitřní wi-fi kamery a alexa nebo google assistant vám také usnadní a pohodlnější prohlížení obrázků v reálném čase, jednoduše řekněte "Alexa, ukaž mi kameru kočky".
ZnačkaCinnado #ad
VýrobceShenzhen Smarteye Digital Electronics Co., Ltd #ad
Výška4.01
Délka2.89
Šířka2.89

7. ieGeek

#ad

Cloud/SD úložiště, obousměrné audio, ieGeek 1080p HD monitorovací kamera, vnitřní akumulátor, IP65, WLAN IP kamera s nočním viděním, PIR detekce pohybu, monitorovací kamera vnitřní WLAN 2,4 GHz

#ad
ieGeek #ad - Kompaktní a lehká a dobíjecí baterie vnitřní monitorovací kamera iegeek má kompaktní velikost, není třeba vrtat otvory, dodává se s lepidlem 2 x 3m pro montáž kamery, jednoduchá instalace. Optimální vzdálenost nočního vidění je větší až 8 metrů a v noci můžete pořizovat jasné snímky.

Monitorovací kamera uvnitř baterie může být použita až 90 dní s plně nabitou baterií. Dvoucestné audio a kompatibilní s alexou vnitřní kamera iegeek má integrovaný mikrofon a reproduktor a je kompatibilní s alexou. Podporuje 7/24 hodin záznamu, pokud je kamera připojena kabelem typu C. Pokud je detekován pohyb, bude na váš telefon v reálném čase zasláno varovné hlášení. Kvalita obrazu je jasná. Kromě toho lze nastavit časové intervaly alarmu a monitorovací oblasti.

Detekce pohybu pir a oznámení alarmu bezpečnostní kamera uvnitř wifi je vybavena pir senzorem pohybu a monitorem pro domácí zvířata. Rozpoznání a citlivost humanoidů lze nastavit, aby se snížilo chybové alarmy. Podporuje hlasové hovory nebo pokyny a monitorování v reálném čase přes mobilní aplikaci. Rozlišení 1080p a infračervené noční vidění bezpečnostní kamera iegeek uvnitř bezdrátová, je vybavena barevným snímačem cmos 1080p a 120stupňovým úhlopříčkou M8 miniobjektivu.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška3.46
Délka2.36
Hmotnost120
Šířka1.5
Číslo díluZS-GX7S
ModelkaZS-GX7S
Záruka1 rok.

8. Tapo

#ad

Dvoucestné audio, 2 kusy Tapo, TP-Link Monitorovací kamera Tapo C200P2 360° pro vnitřní použití, 1080P, detekce pohybu, pro miminka/domácí zvířata, kompatibilní s Alexa&Google Assistant, noční vidění

#ad
Tapo #ad - Wlan kamera podporuje pouze 2, 4 GHz WLAN. Balení obsahuje 2 kusy monitorovací kamery Tapo C200 . Bezpečná a flexibilní paměť ukládá až 128 gb lokálně na microsd kartu není součástí dodávky nebo v cloudu bezplatná 30denní zkušební verze s 30denní historií videoklipů, takže máte kdykoli přístup ke stavu kamery.

Rozšířené noční vidění – i v noci může monitorovací kamera WLAN zobrazovat dohled až 10 metrů. Režim ochrany soukromí – můžete aktivovat režim ochrany dat, který objektiv fotoaparátu fyzicky uzavře, abyste zlepšili soukromí. Spusťte světelné a zvukové efekty, abyste odradili nežádoucí návštěvníky. Detekce pohybu a alarmy – přijímejte okamžitá oznámení z aplikace Tapo, pokud je detekován pohyb. Horizontální pohyb až 360° a vertikální pohyb až 114°, široké pokrytí pro zachycení každého okamžiku.

30denní bezplatná zkušební verze. Dvoucestné audio – komunikujte na dálku a s vestavěným mikrofonem a reproduktorem můžete s dítětem nebo domácím mazlíčkem bezproblémově a jasně hovořit. Fhd 1080p & pan/tilt 360° – wi-fi monitorovací kamera zachycuje každý detail s vysokým rozlišením 1080p. Tapocare-služba předplatného pro 30denní nahrávání videa v cloudu, oznámení se snímkem fotografií a sledováním pohybu.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška4.63
Délka3.36
Šířka3.42
Číslo díluTapo C200P2
ModelkaTapo C200P2

9. TP-Link

#ad

TP-Link Bezpečnostní kamera Tapo C200 WLAN IP kamera sklon a sklon čočky, rozlišení 1080p, bílá + chytrá Wi-Fi zásuvka dálkový přístup, 2cestné audio, bílá, časové plány

#ad
TP-Link #ad - Vysoké rozlišení – zachytí každý detail v křišťálově čistém rozlišení 1080p. Přístup i na cestách – ovládejte všechna zařízení pohodlně přes smartphone, kdekoli a kdykoli. Rozšířené noční vidění – i v noci může kamera dosáhnout dohledu až 9 metrů. Vytváření časových plánů – automaticky zapínejte a vypínejte svá zařízení v různých časech.
ZnačkaTP-Link #ad
VýrobceTapo #ad

10. CZEview

#ad

AI detekce pohybu, noční vidění, dvoucestné audio, 360° kamera indoor, 2,4/5 GHz dvoupásmová Wi-Fi kamera monitorování uvnitř, psí kamera s aplikací, CZEview 5MP monitorovací kamera uvnitř

#ad
CZEview #ad - Zažijte křišťálově čistou bezpečnost – 5mp 3k bezpečnostní kamera uvnitř zajišťuje, i při přiblížení, že každý detail zůstane živý, kdykoli, ve dne i v noci. Sd karta až 128 g, není součástí dodávky a cloudová paměť jsou k dispozici pro výběr podle potřeby a nabízí záznam 24/7, nikdy nezmeškáte jediný okamžik.

2, kompatibilní s více routery. Fotoaparát czeview začne okamžitě videozáznamem a pečlivě sleduje každý pohyb. Můžete si vybrat různé wifi pásma, tak i na 5 ghz wifi, 4/5 ghz duální pásmo wlan – vnitřní monitorovací kamera CZEview 5 GHz je vyzbrojena vynikajícím výkonem jak na 2, 4 GHz, aby vyhovovaly vašim potřebám. Plný rozsah a 24/7 na vyžádání – kamera je vybavena horizontálním a vertikálním rozsahem otáčení 355° a 100° a umožňuje širší perspektivu.

Všechna data jsou šifrována a chráněna aes 256 International Authenticated Encryption Protocol, aby bylo zajištěno vaše soukromí a bezpečnost. Vaše priorita je nejvyšší prioritou – monitorovací kameru lze deaktivovat jediným kliknutím v aplikaci a živé streamování a nahrávání se dočasně deaktivuje. Sleduje každý pohyb – obdržíte okamžitá oznámení na svém telefonu, když poznáte pohyby nebo zvuky.
ZnačkaCZEview #ad
VýrobceCZEview #ad
Výška5
Délka3
Šířka3
ModelkaZY-D4